Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Piknik rodzinny w „dziewiątce”

Szkoła Podstawowej nr 9 im. ks. J. Twardowskiego oraz Przedszkole nr 5 były organizatorami Szkolnego Pikniku Rodzinny, który odbył się 14 czerwca. Było to radosne spotkanie, które zgromadziło uczniów, rodziców, nauczycieli oraz pracowników szkoły, tworząc niezapomnianą atmosferę wspólnej zabawy i integracji.

Piknik rozpoczął się o godzinie 15:00 na boisku szkolnym, które zostało przekształcone w tętniącą życiem przestrzeń pełną kolorowych namiotów, stoisk z jedzeniem oraz różnorodnych atrakcji. Na scenie ustawionej w centralnym miejscu odbywały się występy uczniów.

Szkolny Piknik Rodzinny, był również okazją do bliższego poznania pracy służb mundurowych. W wydarzeniu wzięły udział jednostki policji, straży pożarnej oraz ratownictwa medycznego, które przygotowały dla uczestników szereg atrakcji. Obecność służb mundurowych wzbogaciła wydarzenie, dostarczając nie tylko rozrywki, ale również cennych lekcji z zakresu bezpieczeństwa i pierwszej pomocy. Dzięki ich zaangażowaniu uczestnicy mieli okazję lepiej zrozumieć, jak ważną rolę odgrywają te służby w codziennym życiu oraz jak istotne jest przestrzeganie zasad bezpieczeństwa.

Dzieci miały okazję wziąć udział w licznych konkursach i zabawach przygotowane Wśród nich znalazły się konkurencje sportowe, quizy wiedzy, a także warsztaty plastyczne, podczas których dzieci mogły tworzyć swoje własne dzieła sztuki. Nie zabrakło również dmuchanych zamków, malowania twarzy oraz loterii fantowej, gdzie można było wygrać atrakcyjne nagrody. Stoły uginały się pod ciężarem smakołyków przygotowanych przez rodziców i pracowników szkoły. Wszyscy mogli skosztować domowych ciast.

Piknik zakończył się około godziny 18:00, kiedy to na scenie odbyło się uroczyste podsumowanie dnia oraz wręczenie nagród dla zwycięzców. Dzięki wsparciu wielu tomaszowskich firm udało się przekazać w ręce uczniów nagrody rzeczowe.


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij